Tibro Trippeln Natt, Klassresultatlista

2006-04-21


H75 3000 meter 2 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Sven-Johan PerssonIK Gandvik35:080:00
2Helmer EkbergÄtrans IF57:5422:46

H70 3780 meter 7 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Kjell PerssonMariestads FK44:350:00
2Karl ÅkermanMotala AIF OL45:090:34
3Nils JanssonSkattkärrs IF46:432:08
4Göran MalmbergIK Gandvik51:046:29
5Stig SahlIF Hagen52:277:52
6Bo ÖhrströmOK Amne64:5620:21
7Claes SjöbergLindebygdens OK66:2221:47

H65 4030 meter 18 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Hans MårtenssonDalaportens OL43:430:00
2Lars-Erik LarssonOK Amne43:440:01
3Erland LingIK Hakarpspojkarna44:551:12
4Björn EgnerHeming/Njård O-lag46:543:11
5Bengt AnderssonTidaholm SOK Sisu48:214:38
6Lars CederusSnättringe SK48:465:03
7Ingemar HolmbergIF Hagen48:485:05
8Raimo SalminenVäxjö OK52:098:26
9Arne GustafssonHagaby GoIF54:5011:07
10Rolf GäverthVästvärmlands OK56:2512:42
11Folke DahlénLidköpings VSK56:4813:05
12Yngve JohanssonKristinehamns OK57:0913:26
13Gunnar JohanssonMariestads FK62:1718:34
14Gunnar BrystHjobygdens OK77:0633:23
15Harry BrandqvistTidaholm SOK Sisu77:2933:46
16Bengt ÖsterblomK 3 IF89:4145:58
Lars-B LarssonOK TyrEj start
Mats-Erik AnderssonUlricehamns OKEj start

H60 4280 meter 17 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Lennart HöijeOK Klyftamo42:440:00
2Lennart KarlssonFrämmestads IK44:161:32
3Kent OlaussonOK Orinto47:194:35
4Stig TörnkvistKöping-Kolsva OK47:505:06
5Jan Olav CarlssonIF Hagen48:526:08
6Kay SvenssonOK P452:229:38
7Tommy PedersenOK Orinto53:4210:58
8Lars WahlströmIstrums SK55:0312:19
9Reits HallOK Amne59:5017:06
10Stellan AhnströmForserums SOK60:1217:28
11Rune KlockareOK Tyr60:5018:06
12Åke NordbergOK Klyftamo72:3029:46
Roland NilssonFalköpings AIKEj godk.
Carl-Otto WijkmarkIF HagenEj godk.
Jan RödströmOK SkogsstjärnanEj godk.
Christer HenriksgårdOK KlyftamoEj godk.
Lars-Olof GustavssonOK KlyftamoEj godk.

H55 4950 meter 20 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Lars ChristensenOK Djerf43:400:00
2Olle AdolfssonLerums SOK44:571:17
3Hans G BernhardMariestads FK46:423:02
4Carl-Henry AnderssonOK Orinto47:273:47
5Stig JohanssonFalköpings AIK49:065:26
6Bertil KarlssonHjobygdens OK49:446:04
7Håkan OlssonHjobygdens OK49:566:16
8Bengt JohanssonOK Skogshjortarna50:126:32
9Dan KrantzIK Gandvik50:517:11
10Karl-Evert SvenssonIF Hagen51:217:41
11Christer NälemarkOK Djerf53:209:40
12Inge LöwegrenKatrineholms OK54:1710:37
13Anders PetterssonHjobygdens OK68:4725:07
14Christer GillenäsKristinehamns OK71:1127:31
15Anders PetterssonIFK Skövde73:5230:12
16Björn EngströmLerums SOK80:3136:51
Ulf JogbrattOK TrananEj start
Bo EklöfIK HakarpspojkarnaEj start
Sten OlssonOK KlyftamoEj start
Ingemar ZiljatOK DjerfEj start

H50 5060 meter 25 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Sixten WestlundOK Tyr35:480:00
2Ulf PalmérUlricehamns OK40:154:27
3Olov ÖströmOK Tyr43:037:15
4Arne AnderssonOK Torfinn44:048:16
5Per-Eric CarlssonIF Hagen45:119:23
6Yngve JohanssonHagaby GoIF45:369:48
7Bengt-Åke JanssonFrämmestads IK46:3210:44
8Tommy WesterbergIF Hagen46:5911:11
9Göran LarssonVänersborgs SK47:0011:12
10Ingvar AnderssonOK Amne47:4511:57
11Tommy RoosFalköpings AIK47:5612:08
12Ralf LindgrenNAI48:4913:01
13Kent IvarssonOK Skogshjortarna48:5413:06
14Urban LarssonIF Hagen49:0113:13
15Sven-Erik BrodinOK Djerf53:4617:58
16Bo AnderssonFalköpings AIK55:1419:26
17Owe TörnrothHjobygdens OK55:3119:43
18Kenneth GustavssonLaxå OK56:5821:10
19Gert IvarssonOK Skogshjortarna59:0623:18
20Hans AnderssonIK Gandvik61:0225:14
21Thomas PeterssonVaggeryds SOK64:1528:27
22Conny SahlinVänersborgs SK66:2430:36
Hans EkbergTrollhättans SOKEj godk.
Stefan GunnarssonKristinehamns OKEj godk.
Tommy HoltbringOK AmneEj start

H45 5780 meter 20 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Leif HelgmanOK Tyr44:530:00
2Lars HolmbergIF Hagen48:023:09
3Rolf WikströmOK Tyr51:557:02
4Håkan SanderiLidköpings VSK54:179:24
5Erik HellsvikIK Gandvik54:429:49
6Nils-Olof LarssonVänersborgs SK55:2510:32
7Jan HanssonStenungsunds OK58:5614:03
8Thomas MauritzonIF Hagen59:5715:04
9Peder JohanssonOK Skogsstjärnan60:0315:10
10Tomas NyströmIF Hagen62:2617:33
11Thomas SvenssonMotala AIF OL64:5019:57
12Leif SandahlOK Tyr65:5821:05
13Mats KensbyOK Tyr74:3129:38
14Thord JanssonVästvärmlands OK78:2033:27
15Tord GustavssonOK Skogsstjärnan79:5835:05
Lars NilssonOK SkogsstjärnanEj godk.
Mats WelanderOK DjerfEj godk.
Tom HollowellOK TyrEj godk.
Håkan HåkanssonOK GränsenEj godk.
Per SternerIF HagenEj start

H40 5990 meter 15 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Stefan LundOK Skogshjortarna44:330:00
2Kjell EinarssonOK Skogshjortarna51:447:11
3Lars HolmgårdKils OK52:338:00
4Espen MagnussenSkattkärrs IF53:038:30
5Tony GustavsenIstrums SK53:208:47
6Peter NilssonOK Tranan57:5813:25
7Torbjörn OhlssonHaninge SOK60:2215:49
8Stefan ErikssonOK Älgen62:0617:33
9Anders JonssonSkattkärrs IF62:1217:39
10Leif PerssonOK Skogsstjärnan66:3021:57
11Claes AnderssonTidaholm SOK Sisu86:3542:02
Henrik KarlssonOK SkogsstjärnanEj start
Mikael LarslinOK DjerfEj start
Håkan LindbergKristinehamns OKEj start
Åke WijkmarkIF HagenEj start

H35 6790 meter 15 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Per JanssonOK Djerf49:580:00
2Sören JonssonNydalen SK50:340:36
3Kenneth JohanssonOK Tranan51:001:02
4Björn MårtenssonOK Skogsstjärnan51:181:20
5Mikael LarssonSkattkärrs IF52:032:05
6Lasse KarlssonGudhems IF54:374:39
7Jan-Ove WikingIstrums SK55:535:55
8Henrik LindbladOK Djerf57:337:35
9Jonas CederlöfSkattkärrs IF60:4010:42
10Peter RisbergSkattkärrs IF72:1322:15
11Kenneth LjungströmOK Djerf74:0724:09
12Mikael TallbergOK Älgen76:5026:52
Magnus SödervallIK GandvikEj godk.
Mats HedmanIF HagenEj godk.
Jonas BergenfurOK ÄlgenEj start

H21 LÅNG 11510 meter 36 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Johan HellmanOK Tyr75:090:00
2Johan PalmérUlricehamns OK75:300:21
3Fredrik KarlssonGöteborg-Majorna OK78:193:10
4Henrik LundgrenKils OK78:333:24
5Jonas GustafssonVänersborgs SK78:393:30
6Johannes SvenssonOK Tyr79:324:23
7Tony LarssonIstrums SK80:355:26
8Anders WestbergIF Hagen80:415:32
9Fajer WennerbergOK Klyftamo80:455:36
10Niclas WesterbergIF Hagen80:515:42
11Håkan ÖhlundIK Hakarpspojkarna80:585:49
12Jens GrevilliusOK Tyr81:085:59
13Andreas S JohanssonGöteborg-Majorna OK81:186:09
14Johan OtterströmGöteborg-Majorna OK81:256:16
15Daniel MauritzonIF Hagen82:397:30
16Erik RåbergOK Tyr83:118:02
17Henrik WassJärla IF OK83:568:47
18Colin McintyreOK Tyr88:4713:38
19Thomas LjungOK Kullingshof89:1314:04
20Carl MagnussonIF Hagen90:5815:49
21Fredrik NordströmOK Älgen91:0615:57
22Fredrik WeihardSävedalens AIK99:2524:16
23Fredrik JohanssonOK Skogsstjärnan99:4024:31
24Johan TryggLidköpings VSK120:4045:31
Marcus KvarndalUlricehamns OKEj godk.
Erik Karlsson-LandénIstrums SKEj godk.
Andreas JohanssonHalden SKEj godk.
Andreas BlomgrenVästvärmlands OKEj godk.
Erik AdolfssonOK SkogsstjärnanEj godk.
Andreas SkymbergOK TyrEj godk.
Calle AnderssonOK SkogsstjärnanEj godk.
Filip SvenssonIstrums SKEj start
Erik ForsgrenOK TyrEj start
Magnus CarlstedtSävedalens AIKEj start
Johan LevinSävedalens AIKEj start
Niklas AlvaeusJönköpings OKEj start

H21 6960 meter 15 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Simonas KrepstaIFK Moras OK48:000:00
2Björn WrahmeIFK Moras OK48:130:13
3Jonas RassIFK Moras OK50:312:31
4Stefan LemmingMariestads FK53:055:05
5Erik ErikssonIFK Moras OK54:226:22
6Mats TofténK 3 IF55:267:26
7Mattias LarssonOK Tranan55:527:52
8Bo HallbergFalköpings AIK57:149:14
9Stepan KodedaIFK Moras OK60:0812:08
10Henrik JohanssonFalköpings AIK65:1517:15
11Fredrik EkströmOK Älgen70:5522:55
12Joacim GustafssonOK Klyftamo74:4326:43
Mattias CardellK 3 IFEj godk.
Omar Alvado i BlancoIFK Moras OKEj start
Niklas KarlssonIFK Moras OKEj start

H20 6790 meter 2 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Håkan PetterssonOK Djerf55:250:00
2Mikael AnderssonIK Gandvik81:2425:59

H18 6000 meter 35 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Erik LiljequistOK Älme36:010:00
2Emil TengvallBoxholm-Mjölby OL38:362:35
3Jonas WallinUddevalla OK38:522:51
4Charley ZieglerLerums SOK41:245:23
5Olof KrantzIK Gandvik41:375:36
6Samuel AnderssonIK Gandvik42:256:24
7Niclas SahlinVänersborgs SK44:188:17
8Johan TörnrothHjobygdens OK44:338:32
9Kent OhlssonHaninge SOK46:0110:00
10Jens NyströmIF Hagen46:1410:13
11Tobias KeitschIK Hakarpspojkarna46:2410:23
12Hampus OlesundOK Landehof48:5112:50
13Benjamin EdlundIK Ymer48:5412:53
14Karl JanssonFrämmestads IK49:3413:33
15Jens DahlstrandLerums SOK49:3713:36
16Pontus RyghMariestads FK49:5113:50
17Johan WikströmOK Tyr51:1115:10
18Fabian WennerbergOK Klyftamo52:4916:48
19Daniel LarssonVänersborgs SK53:4317:42
20Rickard EricssonKristinehamns OK54:0118:00
21Johan NymanIF Hagen54:1418:13
22Anton PetterssonMariestads FK56:3620:35
23David ForsOK Skogsstjärnan56:4020:39
24Niclas CarlssonOK Tyr56:5920:58
25Henrik AdolfssonOK Skogsstjärnan58:0722:06
26Linus TryggLidköpings VSK59:5323:52
27Anton Broberg-HolmIK Gandvik60:4024:39
28Oskar KrantzIK Gandvik63:5527:54
29Karl AskLerums SOK64:0428:03
30Erik EikelandLerums SOK66:4330:42
31Andreas HirscherDegerfors OK82:0546:04
Jonathan SvenssonIF HagenEj godk.
Jens ÖströmOK TyrEj start
Jonatan WestlundOK TyrEj start
Håkan GranefeltOK TyrEj start

H16 5200 meter 19 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Albin RidefeltOK Linné30:170:00
2Albin PetterssonMariestads FK37:407:23
3Erik AnderssonIK Gandvik38:438:26
4Simon SanderiLidköpings VSK39:359:18
5Simon MarkendahlOK Klyftamo43:2313:06
6Gustav StenbergOK Skogshjortarna45:3515:18
7Andreas KarlssonMariestads FK46:0015:43
8Rasmus PerssonFalköpings AIK46:2116:04
9Markus KronaOK Skogshjortarna46:4316:26
10Anders HedbergLerums SOK48:0617:49
11Alexander MobergOK Tyr48:1217:55
12Gustav EklöfIK Ymer55:0724:50
13Joakim RyghMariestads FK59:5329:36
14Christoffer AndersénIK Gandvik64:1233:55
15Johan SparrevikLerums SOK65:4135:24
16Andreas AnderssonOK Skogsstjärnan67:0936:52
17Niklas Brag JonssonIK Gandvik69:2639:09
Johan LindbergBoxholm-Mjölby OLEj godk.
John SternerIF HagenEj start

H14 3590 meter 14 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Mandus RidefeltOK Linné25:490:00
2Joel NilssonLerums SOK27:001:11
3Max CoxnerLerums SOK27:492:00
4Joel AnderssonIK Gandvik29:103:21
5Anton HelgmanOK Tyr29:534:04
6Joakim KarlssonMariestads FK29:584:09
7Jesper ÖströmOK Tyr31:335:44
8Isak KrantzIK Gandvik33:187:29
9Erik ClaessonOK Orinto36:0410:15
10Samuel RingOK Tyr41:3915:50
11Patrik HedenströmLerums SOK45:3819:49
Johan GunnarssonLerums SOKEj godk.
Patrik SvenssonOK DjerfEj start
Andreas Brag JonssonIK GandvikEj start

H12 2280 meter 5 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Jesper LiderudLidköpings VSK19:120:00
2Anton NilssonOK Tranan22:133:01
3Rasmus LygnerLerums SOK23:164:04
4Axel MagnussenSkattkärrs IF60:3341:21
Gustav MagnussonIF HagenEj start

D65 3000 meter 6 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Asta SjöbergLindebygdens OK33:510:00
2Gunni EkbergÄtrans IF48:4314:52
3Margareta HolmbergIF Hagen53:2119:30
4Anne-Catrine PerssonMariestads FK54:3720:46
5Ulla-Britt KarlssonOK Skogsstjärnan58:2724:36
6Gunilla LundgrenOK Grane68:0234:11

D60 3000 meter 6 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Birgitta StenströmVänersborgs SK32:530:00
2Kerstin WalleniusOK Skogsstjärnan36:183:25
3Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK38:265:33
4Britt RangertVäxjö Allmänna IS43:1110:18
5Eva HöijeOK Klyftamo46:4913:56
6Ulla LingIK Hakarpspojkarna51:4618:53

D55 3740 meter 6 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Lena GranefeltOK Tyr44:120:00
2Ann-Marie HolmströmIK Gandvik44:210:09
3Gunbritt ThorénIF Hallby49:275:15
4Kristina NilssonOK Skärmen87:1843:06
Kajsa TofténHjobygdens OKEj godk.
Lisbeth CarlssonVaggeryds SOKEj start

D50 3740 meter 9 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Inger WesterbergIF Hagen38:480:00
2Elisabet ÖströmOK Tyr41:322:44
3Elise JohanssonFalköpings AIK49:0610:18
4Britt SjögrenKristinehamns OK49:1410:26
5Kerstin KarlssonTidaholm SOK Sisu51:4712:59
6Britt-Marie AnderssonOK Amne55:0216:14
7Monica IvarssonOK Skogshjortarna55:3316:45
8Monica LööfMariestads FK58:2719:39
9Berit IvarssonOK Skogshjortarna59:5221:04

D45 4030 meter 13 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Britta SahlinVänersborgs SK40:560:00
2Jane JohanssonGudhems IF43:472:51
3Anne-Marie EricssonKristinehamns OK44:293:33
4Ann-Marie AnderssonTenhults SOK44:503:54
5Annette Falck-LarssonVänersborgs SK46:115:15
6Carina Berger-SvenssonMotala AIF OL46:596:03
7Iréne BanckIF Hagen47:546:58
8Ann NyströmIF Hagen48:107:14
9Tone HollowellOK Tyr48:247:28
10Eva CarlssonTenhults SOK48:297:33
11Lotta LandénIstrums SK49:438:47
12Christina BirathStenungsunds OK56:1715:21
13Anna-Lena SvenssonLidköpings VSK73:4032:44

D40 4280 meter 7 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Åsa CarlssonLaxå OK43:050:00
2Suzy LarssonOK Skogshjortarna44:331:28
3Sari HåkanssonOK Gränsen45:502:45
4Maria Skogsberg-KarlssonMariestads FK46:403:35
5Lena ArnoldssonTidaholm SOK Sisu51:168:11
6Eva PedersenOK Skogshjortarna59:0916:04
7Ewa HolmbergIF Hagen83:3740:32

D35 4750 meter 4 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Helena SödervallIK Gandvik53:050:00
2Eva MartinssonSkattkärrs IF57:364:31
3Marie AnebreidTidaholm SOK Sisu65:0512:00
Pia Brag-JonssonIK GandvikEj godk.

D21 LÅNG 6960 meter 2 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Malin DanielssonIF Hagen73:090:00
Stina JanssonFrämmestads IKEj start

D21 4950 meter 13 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Maria SchmiterlöwHjobygdens OK44:330:00
2Jennica SennebergMalmö OK51:076:34
2Karin HolmIstrums SK51:076:34
4Jessica GustafssonOK Klyftamo52:327:59
5Maria BrodinOK Djerf52:338:00
6Lina RööhsSkattkärrs IF53:439:10
7Ann HyvönenSkattkärrs IF54:149:41
8Maria GustavssonLaxå OK56:0911:36
9Jenny JohanssonKristinehamns OK61:3417:01
10Kristine SvenssonFalköpings AIK61:3917:06
11Sofia NorleniusVänersborgs SK71:2326:50
12Anna MazurIF Hagen91:1446:41
Johanna KarlssonHjobygdens OKEj start

D20 4750 meter 3 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Sara CarlssonIF Hagen60:320:00
2Lisa EngströmLerums SOK61:441:12
3Ronja AnderssonTenhults SOK62:151:43

D18 4750 meter 13 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Kristin BomanSOK Viljan35:150:00
2Elsa JanssonFrämmestads IK41:075:52
3Ida PeterssonIK Hakarpspojkarna49:0413:49
4Isabell RingOK Tyr50:5915:44
5Agnes AbrahamssonFrämmestads IK51:0715:52
6Elin BergstedtDegerfors OK53:0517:50
7Camilla LundgrenKils OK55:0419:49
8Olivia HellsvikIK Gandvik59:1524:00
9Jenny AdolfssonLerums SOK64:2829:13
10Ida EngströmLerums SOK70:4835:33
Johanna StoltVänersborgs SKEj start
Sara NyströmIF HagenEj start
Caroline GustavssonIstrums SKEj start

D16 4060 meter 11 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Åsa AxénMotala AIF OL40:100:00
2Lovisa NilssonLerums SOK40:520:42
3Linnea MartinssonSkattkärrs IF41:000:50
4Lina LarssonVänersborgs SK41:221:12
5My WestlundOK Tyr42:572:47
6Anna BrodinOK Djerf46:476:37
7Astri MagnussenSkattkärrs IF48:097:59
8Evelina NilssonOK Tranan48:338:23
9Sofia LevinOK Tyr48:428:32
10Karin HåkanssonOK Gränsen52:1412:04
11Linda NilssonOK Skogsstjärnan76:4136:31

D14 3590 meter 7 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Lisa PedersenOK Skogshjortarna27:170:00
2My MartinssonSkattkärrs IF28:281:11
3Hanna HåkanssonOK Gränsen35:388:21
4Elin SandahlOK Tyr43:5716:40
5Malin DahlbergFalköpings AIK45:5518:38
6Klara LarslinOK Djerf47:4920:32
Klara FredrikssonFalköpings AIKEj godk.

D12 2280 meter 6 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Irma HåkanssonOK Gränsen18:360:00
2Johanna SkogumMarkbygden18:420:06
3Lydia MartinssonSkattkärrs IF22:243:48
4Victoria GunnerekOK Klyftamo29:3110:55
5Nathalie RyghMariestads FK33:5015:14
6Amanda JacobssonDegerfors OK34:0115:25

U4 3590 meter 3 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Johanna NilssonFalköpings AIK41:390:00
2Eric LindbladHjobygdens OK46:034:24
Åsa BogrenIF HagenEj start

U3 2400 meter 15 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Pontus ÖströmOK Tyr18:340:00
2Elin HögstrandMarkbygden22:133:39
3Veronica LjungströmOK Djerf23:375:03
3Sofie KarlssonOK Djerf23:375:03
5Johan EikelandLerums SOK24:556:21
6Sofia AndrénHjobygdens OK27:328:58
7Axel AbrahamssonFrämmestads IK28:039:29
8Hannes WelanderOK Djerf28:4710:13
9Johanna EkelundOK Djerf31:3312:59
10Emely PetterssonVänersborgs SK32:5714:23
11Malin HedbergLerums SOK36:3718:03
12Linnea HerngrenIF Hagen37:1318:39
13Matilda HerngrenIF Hagen37:4919:15
Leo PetterssonLerums SOKEj start
Linnéa JanssonLerums SOKEj start

U2 2270 meter 11 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Gustaf SparrevikLerums SOK18:580:00
2Mina CoxnerLerums SOK19:260:28
3Helena HedbergLerums SOK19:290:31
4Thomas BjörkrothOK Djerf20:131:15
5Albin CasparssonLerums SOK22:053:07
6Stina LiderudLidköpings VSK23:464:48
7Klara AndrénHjobygdens OK25:046:06
8Arvid VågLerums SOK28:219:23
9Magnus Trouvé RaaLerums SOK28:259:27
10Jesper LindhOK Älgen32:2413:26
Filip JakobssonDegerfors OKEj godk.

U1 1850 meter 4 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Emelie AnderssonVänersborgs SK17:390:00
2Lovisa MartinssonSkattkärrs IF21:333:54
3Alexander AxelssonTibro AIK SOK31:4014:01
4Leontina AxelssonTibro AIK SOK32:0214:23

ÖPPEN 1 1850 meter 1 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Björn BjörkrothOK Djerf22:470:00

ÖPPEN 2 2280 meter 3 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Gullan AnderssonIK Gandvik31:210:00
2Folke HörstrandOK Klyftamo37:246:03
3Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad46:0214:41

ÖPPEN 4 3590 meter 6 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Hans GunnerekOK Klyftamo42:510:00
2Lars-Åke JohanssonIK Ymer43:450:54
3Göran BanckIF Hagen43:521:01
4Berit JanssonFalköpings AIK46:333:42
5Mattias KarlssonOK Tyr53:3610:45

ÖPPEN 5 4950 meter 5 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Stefan AlängÄrla IF44:000:00
2Barbro AdolfssonOK Skogsstjärnan59:2915:29
3Rikard CarlssonTenhults SOK60:3016:30
4Daniel NygrenK3 IF119:2375:23
Martin BrandqvistTidaholm SOK SisuEj start

ÖPPEN 7 3780 meter 3 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Stefan JanssonLerums SOK33:230:00
2Esbjörn AronssonIF Hagen44:2311:00
3Ulf SjödinOK Klyftamo51:4618:23

ÖPPEN 8 5780 meter 5 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Magnus LundIK Gandvik50:330:00
2Anders OlssonSin Multisport53:042:31
3Joachim FribergIstrums SK53:152:42
4Emil BergerOK Orion54:514:18
5Tomas TranbergMarkbygden71:4121:08


Skapad 2006-04-22 00:20:56 med OLA version 3.5.0