TibroTrippeln Natt 08, Klassresultatlista

2008-03-28


H18 6410 meter 19 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Albin RidefeltOK Linné43:310:00
2Gustav EklöfIK Ymer45:161:45
3Peter MarkendahlOK Klyftamo46:393:08
4Christoffer OhlssonUddevalla OK47:273:56
5Simon MarkendahlOK Klyftamo47:404:09
6Andreas KarlssonMariestads FK47:434:12
7Rickard BörjessonHestra IF47:564:25
8Erik AnderssonIK Gandvik49:255:54
9Christoffer AndersénIK Gandvik49:576:26
10Albin EvertssonOK Klyftamo54:3211:01
11Marcus HanssonHerrestads AIF57:0513:34
12Rasmus PerssonFalköpings AIK OK57:4914:18
13Adam FredénFalköpings AIK OK70:5827:27
14Olle AlgotsonOK Tylöskog73:2229:51
15Dennis NyqvistOK Gipen82:3839:07
16Mathias JohanssonKFUM Örebro OK85:1141:40
17Erik StenbergOK Gipen92:5549:24
Erik KvarnströmKils OKEj godk.
Gustav ÅhrénMotala AIF OLEj start

H16 4910 meter 37 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Mandus RidefeltOK Linné34:190:00
2Christer GarpenlundKFUM Örebro OK34:400:21
3Karl-Johan WestbergOK Tranan35:130:54
4Erik ClassonOK Orinto37:042:45
5Fredrik NilssonÖrkelljunga FK38:414:22
6Johan SalomonssonVänersborgs SK38:494:30
7Carl-Johan FredmanHestra IF39:225:03
8Erik JanssonGarphyttans IF39:435:24
9Jens WängdahlOK Gipen41:086:49
10Gustav HagströmFalköpings AIK OK41:126:53
11Joel AnderssonIK Gandvik41:217:02
12Adrian PauliIstrums SK42:067:47
13Marcus JanssonGarphyttans IF42:488:29
14Jesper ÖströmOK Tyr44:3210:13
15Tobias EdströmOK Gisle46:4712:28
16Martin FriskMarkbygdens OK48:4814:29
17Erik GödeckeOK Tylöskog52:2518:06
18Martin LarssonHestra IF52:4718:28
19Tobias MattssonTrollhättans SOK56:0121:42
20Simon SamuelssonIK Ymer58:4824:29
21Anton HallorOK Tisaren59:0324:44
22Albin AnderssonMarkbygdens OK59:0424:45
23Eric SandIK Gandvik61:1426:55
24Martin AhlbergerHestra IF63:4829:29
25Johan SandströmOK Gipen68:3234:13
26Jakob LundOK Orinto73:0038:41
Linus CedervärnUlricehamns OKEj godk.
Andreas Brag JonssonIK GandvikEj godk.
Isak KrantzIK GandvikEj godk.
Pontus ÖströmOK TyrEj godk.
Pontus DoverstavIK YmerEj godk.
Anders OhlssonUddevalla OKEj godk.
Gabriel AnderssonUlricehamns OKEj start
Sebastian EkmanVästvärmlands OKEj start
Hampus AleniusBoxholm-Mjölby OLEj start
Jonas SundbergIstrums SKEj start
Martin RegbornHagaby GoIFEj start

H14 3410 meter 14 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Viktor FlingmarkUddevalla OK22:040:00
2Pontus KarlssonMarkbygdens OK28:216:17
3Martin EricsonOK Djerf28:466:42
4Alexander ForsAttunda OK30:518:47
5Anton NilssonOK Tranan30:558:51
6Olle MånssonSOK Träff35:1113:07
7Anders Hansen-HaugAskersunds OK37:3915:35
8Erik SkärbergVänersborgs SK41:2219:18
9Gustav von HaugwitzSOK Träff48:2426:20
Per MobergVänersborgs SKEj godk.
Jesper KullinOK TyrEj start
Erik LindgrenKFUM Örebro OKEj start
Fredrik RegbornHagaby GoIFEj start
Gustav MagnussonIF HagenEj start

D18 4610 meter 12 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Lina LarssonVänersborgs SK40:390:00
2Moa JohansonOK Skogsstjärnan42:211:42
3Beatrice GustavssonOK Bävern42:512:12
4Frida GustafssonJönköpings OK43:483:09
5Lina MattssonOK Kåre47:336:54
6Sara KarlssonOK Skogsstjärnan51:2110:42
7Jenny FurusköldIK Gandvik53:0812:29
8Anna AlgotsonOK Tylöskog58:1117:32
9Linda NilssonOK Skogsstjärnan60:3819:59
10Ylva WängdahlOK Gipen71:2030:41
Sofie KarlssonRånäs OKEj godk.
Anna GustafssonJönköpings OKEj godk.

D16 4040 meter 26 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Lisa PedersenOK Skogshjortarna32:570:00
2Ellinor JohanssonOK Skogsstjärnan38:355:38
3Maria JohanssonOK Skärmen38:535:56
4Sara JonssonOK Klyftamo39:176:20
5Amilia BjörklundSävedalens AIK40:517:54
6Anna LarssonIF Hagen42:339:36
7Anna LundqvistKils OK43:2910:32
8Elin SandahlOK Tyr44:2411:27
9Therese EnengeBredareds IF44:4811:51
10Maja FalkUlricehamns OK47:4114:44
11Lina JosefssonRydboholms SK48:3615:39
12Sandra BomanDeje SF48:5716:00
13Evelina JohanssonVänersborgs SK49:1616:19
14Lovisa MannfolkUlricehamns OK51:5218:55
15Lovisa HanssonBredareds IF52:1719:20
16Karin HoofHestra IF54:5722:00
17Maria MarkendahlOK Klyftamo56:3023:33
18Hanna LarssonGarphyttans IF57:2324:26
19Johanna AlfredssonVänersborgs SK58:2925:32
20Malin DahlbergFalköpings AIK OK60:5627:59
Lina NilssonOK TrananEj godk.
Jessica LevinOK TyrEj godk.
Emilia JohanssonOK GisleEj godk.
Klara FredrikssonFalköpings AIK OKEj godk.
Sofia JohanssonTrollhättans SOKEj godk.
Charlotte KungGarphyttans IFEj start

D14 3410 meter 19 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Nathalie RyghMariestads FK22:470:00
2Sara HagströmFalköpings AIK OK24:401:53
3Julia OhlssonUddevalla OK24:431:56
4Lydia MartinssonOK Tyr26:163:29
5Amanda JacobssonDegerfors OK28:165:29
6Aina EdgrenTrollhättans SOK29:456:58
7Linnea WahlgrenSjövalla FK30:488:01
8Victoria GunnerekOK Klyftamo31:559:08
9Sanna SkoogKils OK32:039:16
10Julia MattssonTrollhättans SOK33:1010:23
11Frida HedinHjärnarps GH OL34:1411:27
12Lisa SandahlOK Tyr35:2512:38
13Amanda BlennowFalköpings AIK OK36:1113:24
14Christina ThuressonOK Tylöskog37:2814:41
15Erika ThorssonOK Gisle39:3816:51
16Johanna AnderssonMariestads FK42:2419:37
17Pernilla BlombergOK Gipen50:4227:55
18Sofia KarlssonIstrums SK52:5430:07
19Jenny StenbergOK Gipen79:3556:48


Skapad 2008-03-28 23:11:51 med OLA version 3.5.1